ДомойОтправить e-mailКарта
Авторизованный вход
Логин
> Продукты
> Решения
> Пресс-центр
Новости компании
Публикации
Архив новостей
Поиск
> О компании
> Форум
> Справочник


National Electronics Communications, Ltd. on LinkedIn


Подписаться на новости
>
«Укртелеком» повернув старий тариф за дзвінки на мобільний

Компанія "Укртелеком"

Компанія "Укртелеком" тимчасово повернула колишню тарифікацію з домашніх телефонів на мобільні. Міські абоненти змушені будуть платити гривню двадцять за хвилину за дзвінок на мобільний телефон.

Як відомо, з 1-го листопада Національна комісія регулювання зв'язку знизило тарифи до 96-ти копійок за хвилину.

Однак наступного дня Господарським судом м. Києва було прийнято ухвалу про вжиття заходів щодо забезпечення позову ТОВ “Унітел” до НКРЗ. Відповідно до ухвали судом зупинено дію рішення НКРЗ від 05.05.2006 № 258 про затвердження Граничних тарифів на загальнодоступні телекомунікаційні послуги на період з 01.11.2006 у частині дії позиції 16 ст. 3 розділу ІІІ Граничних тарифів.

У зв’язку з цим тарифікація послуги “Телефонні розмови та обмін іншими повідомленнями з абонентами операторів рухомого (мобільного) зв’язку при доступі за кодами мереж операторів рухомого (мобільного) зв’язку, за кожну секунду розмови за автоматичним телефонним зв’язком” здійснюється за тарифом 0,0167 грн. без ПДВ для юридичних та фізичних осіб, а також для корпоративних та бізнес-абонентів.

Зазначений тариф компанія буде застосовувати до остаточного вирішення питання щодо дії позиції 16 ст. 3 розділу ІІІ Граничних тарифів на загальнодоступні телекомунікаційні послуги на період з 01.11.2006.

Джерело - http://utel.ukrtelecom.ua

Смотрите также:

Граничные тарифы на услуги телефонной связи (актуальность - 01.11.2006)...

Пароль >
Регистрация >
Вспомнить пароль


Скачать
Вакансии
Поиск
Анонсы новостей
04 августа 2017
На легендарной вершине Казбек сотрудниками NATEC поднят флаг группы компаний
На легендарной вершине Казбек сотрудниками NATEC поднят флаг группы компаний
12 июля 2012
Организовать предоставление коммерческой услуги интернет-доступа в Интернет по WiFi в гостинице, ресторане, доме отдыха поможет новое решение компании NATEC.
WideCoup Billing HotSpot обеспечивает: генерацию секретных кодов доступа, взаимодействие с контроллером доступа, разделение бесплатных и платных зон доступа WiFi и т.д.

НАТЕК РД (NATEC)  ©  2013-2016
                   Rambler's Top100 Юридическая фирма Гелон - защита интеллектуальной собствннности Адрес: 45, вулиця Василя Липківського, Київ, Україна, 03035, Офіс 604, 6 поверх
Тел.: +38 (044) 390-52-80
E-mail: info@natec.ua