ДомойОтправить e-mailКарта
Авторизованный вход
Логин
> Продукты
> Решения
> Пресс-центр
Новости компании
Публикации
Архив новостей
Поиск
> О компании
> Форум
> Справочник


National Electronics Communications, Ltd. on LinkedIn


Подписаться на новости
>
Впроваджений Центр обробки викликів в Страховій компанії «Універсальна»

СК Универсальная

Компанія «Національні Електронні Комунікації» (NATEC) повідомляє про закінчення впровадження Центра обробки викликів у ВАТ «Страхова компанія «Універсальна».

Спеціалісти компанії NATEC розробили й впровадили проект CallCenter, в якому комунікаційною платформою є універсальна мультимедійна система NEC NEAX 2000IPC. Для автоматизації обслуговування контактів у проектах «Медассистанс», «Техассистанс», «Інформаційна лінія» було впроваджено програмне рішення на основі продукту WideCoup Telemarket, який дозволить забезпечити облік звернень застрахованих осіб, нозології страхових випадків і облік сум використаних покриттів. Надання оператору у момент дзвінка картки клієнта з необхідними даними, оперативний пошук відповідної медустанови та іншої інформації, істотно зменшать час на обслуговування дзвінків та підвищать інформативність консультацій чергових лікарів контакт-центру «Універсальної». Фахівці контакт-центру «Універсальної» також мають можливість отримувати оперативну інформацію з моніторингу звернень застрахованих осіб.

«Наша компанія завжди працювала над вдосконаленням якості обслуговування клієнтів. Дане обладнання та програмне забезпечення надасть компанії можливість планувати навантаження так, щоб жодне звернення клієнта не залишилось без відповіді та зробить спілкування клієнтів з «Універсальною» ще комфортнішим» - зазначила в.о. Директора контакт-центру страхової компанії «Універсальна» Катерина Фастиковська.

WideCoup Telemarket інтегрований з АТС NEC NEAX 2000IPC Головного офісу «Страхова компанія «Універсальна» в м. Київ.

Генеральний директор NATEC Сергій Володимирович Половніков прокоментував: «Наша компанія давно і успішно працює з учасниками страхового ринку. Ми розуміємо задачі наших клієнтів і швидко можемо їх вирішити. Впевнений, що центр обробки викликів у страховій компанії «Універсальна», буде ефективним рішенням і виправдає зроблені інвестиції».

Компанія «Універсальна» входить в десятку лідерів страхового ринку України і пропонує послуги у 35 видах страхування. Регіональна мережа страхової компанії налічує понад 230 точок продажу по всій Україні. За результатами міжнародного конкурсу «MasterCard Банк року», «Універсальна» обрана «Страховою компанією 2007 року» та увійшла в трійку серед СК у 2008 році.

Компанія «Національні Електронні Комунікації» є постачальником телекомунікаційних рішень, партнером NEC Corporation в Україні і розробником великого спектру програмних продуктів для створення центрів обробки дзвінків, білінгових систем, систем автоматизації телемаркетингу і контролю обробки контактів.

Пароль >
Регистрация >
Вспомнить пароль


Скачать
Вакансии
Поиск
Анонсы новостей
04 августа 2017
На легендарной вершине Казбек сотрудниками NATEC поднят флаг группы компаний
На легендарной вершине Казбек сотрудниками NATEC поднят флаг группы компаний
12 июля 2012
Организовать предоставление коммерческой услуги интернет-доступа в Интернет по WiFi в гостинице, ресторане, доме отдыха поможет новое решение компании NATEC.
WideCoup Billing HotSpot обеспечивает: генерацию секретных кодов доступа, взаимодействие с контроллером доступа, разделение бесплатных и платных зон доступа WiFi и т.д.

НАТЕК РД (NATEC)  ©  2013-2016
                   Rambler's Top100 Юридическая фирма Гелон - защита интеллектуальной собствннности Адрес: 45, вулиця Василя Липківського, Київ, Україна, 03035, Офіс 604, 6 поверх
Тел.: +38 (044) 390-52-80
E-mail: info@natec.ua